Murawskie Nadbużne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
50 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia działki
2 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
70
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Dostępne od
2019-01-28
Numer oferty
53/6239/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Murawskie Nadbużne w gminie Nur w powiecie ostrowskim. Powierzchnia działki 2 500 m2 o wymiarach około 36 m X 70 m. W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna oraz zagrodowa. Media: prąd, woda;wodociąg. Dojazd drogą gruntową. 5 km do miejscowości gminnej Nur, w której znajduje się cała niezbędna infrastruktura; przedszkole, szkoła, Kościół, przychodnia, apteka oraz sklepy. 35 km do Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Dzierzgowska

Nina Dzierzgowska

Mobile:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).