Nowa Grabownica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 000 PLN
Cena za m2
88,62 PLN
Powierzchnia działki
21 440 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
85
Długość działki (mb.)
255
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2018-02-04
Numer oferty
27/6239/OGS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 50 (Ostrów Mazowiecka - Mińsk Mazowiecki) w miejscowości Grabownica Nowa w gminie Ostrów Mazowiecka. Działka narożna o łącznej powierzchni 21 440 mkw o wymiarach około 85 m X 255 m. Bezpośredni wjazd z trasy indywidualnym pasem ruchu. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ostrów Mazowiecka działka leży na terenie oznaczonym symbolem KS - tereny obsługi komunikacji samochodowej oraz obiektów służących obsłudze komunikacji samochodowej tj.stacje paliw, stacje obsługi samochodów, parkingi, myjnie samochodowe oraz usługi gastronomiczne i noclegowe; motel, hotel. Możliwość zmiany przeznaczenia terenu na usługi, gdyż gmina podchodzi do uchwały nowego planu zagospodarowania przestrzennego (przewidywany czas realizacji 2019 rok). Przy działce przystanek autobusowy w obie strony. 4 km do drogi ekspresowej S8, 5 km do Centrum Ostrowi Mazowieckiej, 90 km do Warszawy. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu oraz składania ofert. Istnieje możliwość zakupu części nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Nina Dzierzgowska

Nina Dzierzgowska

Telefon:
507400039
E-mail:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).